Prosinec 2007

Mělo to vůbec smysl ? Možná !!!

31. prosince 2007 v 20:18 | LízátQo |  Příběhy
Černé vlasy mu padaly přes jedno oko a on si je neustále odhazoval. Najednou zvedl hlavu a já mohla vidět jeho dokonalé modré oči, které si podbarvil tužkou. Podíval se na mě a já se lekla a můj pohled sklouzl na zem.Po chvíli jsem ho projela očima od zdola nahoru. Měl celkem nové conversky, černé kalhoty a modré tričko, které mu ladilo s očima a přesně do těch očí jsem se musela znovu kouknout.
Podal mi ruku, na které měl černé potítko a řekl:,, Ahoj, já jsem Matt, ty jsi ta nová spolužačka?" Ano, byla jsem nová.Přestěhovali jsme se sem před nedávnem kvůli tátově práci. Jeden den v nové škole a já už věděla, že se asi brzo zamiluju. Po pár dnech jsem se doopravdy zamilovala.Milovala jsem Matta celého. Jeho vzhled,eprese,chování,muziku prostě všechno.Každý den jsem procházela kolem jeho skříňky,když jsem šla na matiku a každý den jsem si četla nápis na ní:LÁSKA JE SLEPÁ A PROTO MILUJI TMU! Ano, bohužel měl holku. Jmenovala se Sussi a byla naprosto v pohodě, taková cáklá Emoška.Chodila do vedlejší třídy,ale tam moc kamarádů neměla, protože většinu přestávek trávila s Mattem.
V nové třídě jsem si hned našla kamarády, ale měla jsem i nepřátele. V poslední době jsem se s nima dost hádala a bylo to mezi náma napjatý. Když jsem šla večer od kamarády, počkali na mě na rohu takový temný uličky a chtěli si se mnou vyřídit účty. Chvíli se dohadovali, co by mi mohli udělat a pak se dohodli, že menší kérka by mi neuškodila. Cukala jsem se, ale drželi mě pevně. Jeden vzal cigaretu a chystal se mi tam něco vypálit, když v tom šel okolo Matt. Rád se poflakoval temnjma uličkama večer. Poslouchal hudbu a přemýšlel při tom. Když mě uviděl, jak mě drží ty klui, zařval na ně, ať mě pustí. Chvíli si to rozmýšleli, ale pak mě odhodili k Mattovi. Ten mě pevně objal a zeptal se, jestli je všechno v poho. Když jsem se vzpamatovala, tak sem mu řekla, že je všechno asi v pohodě. Podezíravě se na mě kouknul a ještě jednou mě dlouze objal. Byl to neskutečný pocit bezpečí, ještě někdy jsem se necítila, tak dobře v něčím objetí. Ani jeden z nás netušil, že nás celou dobu sledovala Sussi a že si to vyložila trochu jinak. Pak jsem se s Mattem rozloučila a šla domů.
Další den seděl Matt na lavici a koukal do zdi. Nevypadalo zrovna, že by mu bylo nejlíp. Šla jsem za ním a snažila jsem se mu pomoct. Zeptala jsem se ho, co se stalo a on mi odpověděl:,, Sussi nepřišla do školy a ani mi nebere telefony, neodepisuje na esemesky. To se ještě nikdy nestalo. Vždycky mi aspoň napsala, že je jí blbě." Snažila jsem se ho utěšit, ale nešlo to. Celej den byl nějakej skleslej a s nikým se nebavil. Když jsem šla večer venčit psa, potkala jsem Matta, který se motal po ulici trochu opilý a zoufale brečel. V jedný ruce držel flašku v druhý nějáký dopis. Byl to dopis od Sussi....
Posadila jsem Matta v parku na lavičku a začala jsem číst dopis od Sussi.Bylo v něm napsáno:
Můj nejmilejší Matte,
celou tu dobu jsem tě milovala a nemyslela jsem na jiného kluka než jsi ty. S tebou jsem prožila ty nejhezčí chvíle. Ty jsi byl moje všechno!!! Když jsem šla večer domů, viděla jsem tě, jak se objímáš s jinou. Radší nežít vůbec, než žít bez tebe. Dobře jsem si to promyslela a doufám, že dobře. V životě bych se nevyrovnala s tím, že bych tě ztratila...
Miluju tě...!!! S láskou jenom tvá Sussi....

Nevěděla jsem, co říct. Dívala jsem se na něj, jak se vevnitř tiše užírá a měla jsem pocit, že za to všechno můžu já. Viděla jsem tu naprostou beznaděj v jeho očích. Snažil se najít něco, aby si dokázal, že neumřela, ale byla mrtvá, on to věděl a nemohl to změnit, nemohl tomu zabránit. Pořád brečel. Doprovodila jsem ho domů a snažila jsem se ho znova utěšit. Před dveřma jsem ho objala a řekla, ať se drží. Ještě večer mi přišla esemeska, že Matt nebude chvíli chodit do školy. Chápala jsem to, potřaboval chvíli pauzu.
Večer jsem chodila venčit psa a doufala jsem, že někde potkám Matta, ale nepotkala. Vůbec nevycházel ven a ve škole se mi po něm taky stejskalo. Nikdo mě nemohl rozesmát...Když jsem jednou přišla domů, viděla jsem na stole dopis. Byl pro mě a tak jsem si šla do pojíčku přečíst. Pomalu jsem rozbalila obálku a začala číst. Hltala jsem každé slovo a každé slovo mi zabodávalo nůž čím dál tím hloubš do srdce. Stálo tam:
Milá Veronico,
věděl jsem celou tu dobu, že mě miluješ, ale já miloval Sussi. Promiň! Chovala jsi se ke mě hezky a já tě bral jako nejlepší kamarádku. Víš, já bez Sussi nedokážu žít a nebudu radší žít vůbec, než s mnoha kamarády, ale bez ní. Nejvíc se bojím, že se naše duše po smrti nepotkají, ale doufám, že jo, že naše láska je mnohem silnější. Navštiv prosím někdy můj hrob...!
Ty si mi byla v poslední době nejblíž a proto bych se chtěl s tebou rozloučit. Sbohem!!!
S láskou...Matt X)
Chvíli jsem stála na místě a čekala až mi to pořádně dojde, ale pak jsem začala brečet. Po hodině jsem se trochu probrala a vyběhla jsem na ulici. Ze začátku jsem nevěděla, kam běžím, ale pak jsem pomalu začala směřovat k Mattovu domu. Stála tam pohřební služba a vynášela rakev. Přikrčila jsem se za strom a sledovala jsem to. Za rakví vybýhala Mattova brečící máma a potom táta. Sledovala jsem, jak nakládají rakev, ale neměla jsem sílu, kamkoliv jít. Jenom jsem tam bezmocně stála a mlčela.
Chvíli jsem také přemýšlela o sebevraždě,ale byla to blbost, Mattabych nikdy nezískala. Matt bude milovat Sussi i po smrti a ona jeho. Uvědomila jsem si, že tohle je láska ža za hrob a že je nic nerozdělí. Ani smrt!
Dnes je to přesně rok, co se to stalo a já tu stojím na jejich hrobem a modlím se za to, aby se jejich duše potkaly.
Zdroj : Katchenka

Bratr + bratr

31. prosince 2007 v 17:05 | LízátQo |  Příběhy
Byla jedna dívka...A byl jeden chlapec...Bydleli nedaleko od sebe a tak se často vídali na procházce se svými pejsky....Ani jednoho ale nikdy nenapadlo na toho druhého promluvit...Dívka nikoho neměla...Rodinu,její blizcí všichni do jednoho umřeli při autonehodě..Bydlela se svou tetou,mimochodem s tetou,se kterou už od malička citově strádala a už ji bylo skoro 18.let.Myslela si,že pro ni život nemá smysl...Až do dne,dokud nepotkala JEHO!Čas plynul a nic se nedělo...Dívce to trhalo srdce,chlapci to trhalo srdce...Dívka už nemohla dál čekat..Nemohla už bez něho žít.Cítila to...Cítila,že i on ji miluje.Cítila že to vyjde a oni budou moci být konečně spolu..Vyšla v obvyklou dobu se svým psem ven,aby ho potkala na onom místě,kde se pravidelně setkávali.Uviděla ho.Zastavila se,naokamžik zaváhala a pustila se za ním.Podivně se na ní podíval,zarazil se...V dívce hrklo....On se zamračil....Ale ona šla dál...Říkala si,že teď už to nemůže vzdát.Přišla k němu...Pozdravila ho...On mlčel..Pozdravila ho znovu...Zamračil se na ní a hrubě ji poslal k čertu....Do očí ji vyhrkly slzy.Nehleděl na to,otočil se a už byl pryč...Dívka se strašně rozplakala a rozběhla se domů.Doma vzala kus papíru,tužku..A napsala dopis..Dlouhý,plakala..Ale napsala ho tak,aby vyjádřila všechno co cítí a na nic nezapomněla...Dopis dala do obálky,zalepila...Rozběhla se k jeho domu,dopis hodila do schránky a došla s brekem v očích a pocitem úzkosti domů...Šla pro lékárničku...Našla nejobsáhlejší plato tabletek,přečetla nápis,aby se ujistila,že to neni žádný vitamín nebo celaskon a šla pro sklenici vody..Posadila se na postel.Do ruky vzala JEHO fotku,kterou už dlouho vlastnila a rozplakala se.Pomyslela si,že pláče nejspíš naposledy....Poslední pohled věnovala vpíjením se do jeho krásných čokoládových očí,naplnila si 2 hrsti prášků a.....polkla....zapila,lehla si do klubíčka...Už se neprobudí...nikdy...
Druhý den:Chlapec přijde domů.....Chce vyzvednout poštu a uvidí obálku se svým jménem...Vezme ji zvědavě do ruky a začte se hned u schránky...Rozpláče se hned při prvních řádcích...Rozběhne se k jejímu domu.Zazvoní.Otevře teta.Zeptá se ho,co potřebuje...Vyřkne své přání,načež mu žena v slzách v očích oznámí,že dívka zemřela na předávkování prášky...Důvod neznám...Chlapec se podruhé rozpláče...Důvod zná.....Běží domů,otevře dveře a se slzami v očích vlepí svému jednoveječnému dvojčeti pořádnou facku....Ukáže mu dopis od dívky...Bratr pochopí...Padnou si kolem krku.....Je jim to jasné...V den,kdy šla dívka říct svému milému,co k němu cítí,byl venku zrovna venčit jeho na chlup stejný bratr....
Zdroj : Katchenka

12.diplomek

31. prosince 2007 v 11:31 | LízátQo |  Moje ceny
Upe klásnej diplomek od Mojeho SBčka ♥♥♥ Adiosky !!! Moc kuju !! Její blog je Adioska ... Klikněte na ,,Celý článek,,

24.12.2007 - 30.12.2007

31. prosince 2007 v 11:24 | LízátQo |  návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (24.12.2007 - 30.12.2007) je:
Pondeli: 97
Utery: 132
Streda: 138
Ctvrtek: 110
Patek: 122
Sobota: 90
Nedele: 111

Celkem: 800
Hoj smradi ... Hej já vás upe lafuju !!! Moje návštěvnost pořád a pořád stoup !!! Sem fakt šťastná . 800 lidí za týden sem ještě NIKDY neměla .Tak vám mov kuju všem co sem chodíte a choďtě dál !!!
Tak se mějte děcka a přeju Vám veselýho silvestra a at vám nebuchce petarda v ruce

Jak psát menší text o kousek nahoře nebo o kousek dole ?

30. prosince 2007 v 17:21 | LízátQo |  Pro blog
Je to starašně jednoduché !
...Stačí když si napíšete třeba text,který chcete mít normálně jak se píše a pak třeba budete chtít psát o kousek nahoře nebo o kousek dole.,tak kliknete na toto Horní index( to je o kousek nahoře) a nebo toto Dolní index ( to je o kousek dole )
Když už tím menším písmem nebudete chtít psát,tak na to Horní indexznova kliknete.Takže když píšete nahoře,tak kliknete na Horní indexa kyž píšete dole,tak kliknete na Dolní index
Tyhle znaky (Dolní indexHorní index) se nachází nahoře v liště,nad novým článkem (viz.dole pod článkem)
Mno tak snad ste to pochopili a kdo ne,tak mi třeba napište do komentářů.
Návod kopírujte JEN se zdrojem !!!

30.12.2007

30. prosince 2007 v 11:48 | LízátQo
Čus děcka moje
Heh ... Mno včera sem byla v Koutech nad Desnou stejně nevíte nikod kde to je :Dlyžovat .Jelikož nemám svoje lyže,tak sem si tam musela za 100,-kč půjčit.Jak sem pak lezla z té chaty kde půčovaly ty lyže,tak sem se tam málem rozplácla na zemi,ptz tam byl v podlaze upe maxi důlek nějakej a já sem tam s těma debilníma botama na lyžování stoupla.A pak sme si šli s kámoškou koupit permanentku na 1/2 dne.
To lyžování bylo upe mazecikdyž to ještě není ono to moje lyžování.Spadla sem jenom 3krát a to je u mě co říct.Byl tam takovej upe mazec skokánek,že když sem na něho vjela,tak sem byla upe ve vzduchusem se bála že nedopadnu na lyže ale na hlavu .Mno ale včerejší lyžování sem přežila docela ve zdraví,až na to,že dneska nemůžu vůbec pohnou rukama.Mám je upe namožený bo co ?!?!
Mno dneska už lyžovat nejedu,ptz s těma rukama se nedá nic dělat a dostala sem kašel,takže pojedu asi až příští sobotuAsi?? Spíš určitě !!!
A jak se těšíte na Silvestra ?? Já aji jo,ale aji ne
Odpovědi pište do komentářů pls
Tak čusík lásQy moje

Pixelky 20

29. prosince 2007 v 11:50 | LízátQo |  Pixelky
Název : Apples
Počet : 22
Zdroj : Fly
Wink.gif image by LoveEmmalinaURStupid.gif image by LoveEmmalinaSleepy.gif image by LoveEmmalinaSigh.gif image by LoveEmmalinaSick.gif image by LoveEmmalinaSad.gif Sad image by LoveEmmalinaLove.gif Love image by LoveEmmalinaLookUp.gif image by LoveEmmalinaLookRight.gif image by LoveEmmalinaLookLeft.gif image by LoveEmmalinaLookDown.gif image by LoveEmmalinaLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaKnitEyebrows.gif image by LoveEmmalinaHuh.gif image by LoveEmmalinaGiggle.gif image by LoveEmmalinaFrustrated.gif image by LoveEmmalinaEw.gif image by LoveEmmalinaDepressed.gif image by LoveEmmalinaDead.gif image by LoveEmmalinaBlushing.gif image by LoveEmmalinaBigEyes.gif image by LoveEmmalinaAngry.gif image by LoveEmmalina

Jsem v 2.kole VGS

28. prosince 2007 v 23:42 | LízátQo |  Hlásni for me
Ahojky děcka,tak jsem v 2.kole VGS u Velvet.Tak komu se líbí moje titulní strana časopisu ( ↓) tak tam pro mě hlásněte.Jsem tam samozřejmně jako LízátQo. Hlasovat můžete tady pls.
Tak a toto je ta věc se kterou soutěžím :D

VGS → Úkol 02

28. prosince 2007 v 23:27 | LízátQo |  Velké soutěže
• Soutěžící
• Úkol
Vyrobit blend velký ( šířka 550 - výška 400 pixelů ) s nějakým hercem nebo herečkou s černo růžovým pozadím :) a zbytek nechám na vás
Na tvém výtvoru musí být tvé označení ,např.By LízátQ
Výtvor pošli nejpozději do 1.1.2008 do 22:00 hodin na můj mail
Kdo by něčemu nerozuměl a nebo se chtěl na něco zeptat,tak mi piště na mail,icq nebo do komentářů ( kontakty jsou napsány v menu )

Karkulka xD

28. prosince 2007 v 21:50 | LízátQo |  KravinQy
Klikni na Celý článek !!

VGS → Výsledky 1.kola

28. prosince 2007 v 14:34 | LízátQo |  Velké soutěže
A jsou tu výsledky 1.kola VGS :) Click na Celý článek

Upe hezu oči

28. prosince 2007 v 13:34 | LízátQo


Design č.4

26. prosince 2007 v 23:44 | LízátQo |  Šatník blogu
Name : Black and White
Date : 26.12.2007
About : Černo bílej design s Ashely Tisdale.Podle mě je takovej jednoduchej ale moc hezkej.Mno ale newim jak dlouho tady vydrží :D

Básnička ?!

26. prosince 2007 v 22:45 | LízátQo |  Básničky
U hrobečku dítě stálo...

26.12.2007

26. prosince 2007 v 20:26 | LízátQo
Zduz bus autobus mě nějak poslední dobou hrabe ...
Jak je LásenQy moje neodpovídejte !?? Já se mám docelaale fakt jako jenom DOCELAdobře.Sme zas dneska objížděly příbuzenstvoděs běs!!.Mno ráno šli rodiče s bráchou k babce co bydlí hnedka vedle nás,mno ale beze mě,mě to upe nebaví.Takže sem hnedka jak odešli zasedla k PCjak jinak žhe?.Mno ale po obědě sme jeli k zase druhé babce a dědovimno je to upe strašný..Ale co nadělám.Ale jak sme přijeli k babce,tak sem se nažrala chlebíčků,pak sem se chvilu dívala na satelit a šla sem na internet.Takže to bylo v pohojako doma..Mno ale nejhorší to bylo,když sme jeli naspátek dom.Sme jeli na hřbitov.To je upe strašný!Já to upe nesnáším!Nechápu stejně na co se tam jezdí,stejně tím že tam někdo pojede,tak tím život mrtvýmu nevrátí a ten mrtvej ani neví že tam je.
Právě sem se ještě rozhodla,že zasejako vždy udělám NEW design.Ale ještě vůbec newim jakej.Nejdřív musim něco vymyslet,ale tedka du vyrobit pár blendů a musim upravit ještě pár rubrikmám v tom bordel.
Tak páčQo děcka moje

Tatu - Ya soshla s uma

26. prosince 2007 v 20:01 | LízátQo |  Videa

Mr.Bean tancuje

26. prosince 2007 v 11:30 | LízátQo |  Videa

VGS → 1.kolo

25. prosince 2007 v 17:58 | LízátQo |  Velké soutěže
Klikni na celý článek jestli chceš vědět a vidět víc !!!

25.12.2007

25. prosince 2007 v 17:17 | LízátQo
Hojec děcka ...
Tak co Vánoce a dárky??Dostali jste všechno co ste si přálipisněte do komentů pls??Mno já sem vlastně ani žádný přání neměla,já všechno co potřebuju tak mámale jako našlo by se určitě něco co bych chtěla :D!!!Ale dostala sem toho docela hodně,ježíšek byl asi bohatej .Ale nebudu vám sem vypisovat upe všechno,jenom pár věciček,ptz to stejně nikoho nezajímáasi jenom mě....Takže dostala sem uep nádhernej stříbrnej řetízekmno možná bude i foteška.,takovej skvjelej stroj na cvičení,značkový trička,čelenky,kosmetikunebudu tady ani radši vypisovat co všechno.,a plno dalších věciček jo ,ale už se mi to tady nechce vypisovat je toho moc a stejně vám to nezajímá.
Heh..mno na večeři sem měla rybí polívku a pak sem měla trochu bramborovýho salátuble,já ho nejim vůbec,sem ho měla včera poprvý. a k tomu sem měla úhoře,kterýho chytil bráchakapra totiž upe nesnáším..fůůůj!!... Co vy ste měli dobrýho ??
Tak hoj děcka moje ...